Przygotowania do sezonu. W minionym tygodniu zawodnicy UKS Sokół Bobrowice rozegrali trzy mecze kontrolne. W pierwszym spotkaniu na własnym boisku podejmowali MKS Tęcze Krosno Odrzańskie, mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Sokoła. W drugim meczu Sokół podejmował Tęcze, lecz tym razem na wyjeździe. Wynik spotkania 2:2. W ostatnim meczu kontrolnym zmierzyliśmy się z drużyną Budowlanych Lubsko, która w obecnej rundzie grać będzie w Lubuskiej Lidze Trampkarzy. Był to ostatni sprawdzian naszych zawodników przed ruszającym sezonem, lecz przegrany na własnym boisku 1:2. Przypominamy również o meczu który odbędzie się w piątek 28.03.2014r o godz. 16.00 z Piastem Iłowa. Jest to pierwszy mecz zawodników Sokoła w Okręgowej Lidze Trampkarzy.